KANARINCI PUCAJU PO ŠAVOVIMA: Autogol, crveni kartoni i makazice, Barnli srušio Norič!

18.07.2020

18:33

Fudbaleri Barnlija savladali su Norič u prvom meču 37. kola Premijer lige sa 1:0.

Još jedna uspešna sezona Dajšovih momaka... Fudbaleri Barnlija slave gol protiv Noriča

Ovo je bio duel isključivo za prestiž, pošto su se "kanarinci" oprostili od elite, dok bi gosti u Evropu mogli samo čudom. Norič je nastavio katastrofalnu seriju rezultata i ovo im je bio deveti uzastopni poraz.

Treba reći da su veći deo meča igrali sa devetoricom na terenu, pošto su Buendija i Drmić zaradili direktna isključenja. Barnli je do vođstva stigao tek u petom minutu sudijske nadoknade prvog dela, kada je Vud postigao gol "makazicama"

Gosti su nastavili da dominiraju i u drugom poluvremenu. Očekivano, imali su brojčanu prednost. Konačan rezultat postavljen je u 80. minutu, kada je Godfri postigao autogol. Norič je ostao zakucan za dno sa 21 bodom, dok je Barnli deveti sa 54 boda.

U poslednjem kolu "kanarinci" se od elite opraštaju na Etihadu protiv Mančester sitija, dok će Barnli ugostiti Brajton.