JUNAJTED SE NE PREDAJE: Rašford pokorio London, biće velika borba za Ligu šampiona!

21:22

Fudbaleri Mančester junajteda nastavljaju trku za Ligom šampiona.

Fudbaleri Junajteda

Crveni đavoli su savladali Kristal Palas u Londonu sa 2:0.

Dugo se Junajted mučio sa tvrdim rivalom, ali je Rašford prekratio muke u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena kada se sjajno snašao u kaznenom prostoru rivala i savladao Guaitu.

Na startu drugog dela Palas je izjednačio preko Ajua, ali je gol poništen nakon gledanja VAR snimka. Do kraja meča Rašford  asistira Marsijalu za konačnih 2:0.

Dva kola pre kraja Junajted ima isti broj bodova, ali lošiju gol razliku od Lestera, pa se nalazi na petom mestu. Sa druge strane Palas je doživeo šesti neuspeh u nizu i siguran je u sredini tabele.

U drugom meču večerašnjeg programa Sautempton i Brajton su podelili bodove, bilo je 1:1 na Sent Merisu. Gosti su poveli golom Mopaja, a bod svecima doneo je Deni Ings, svojim 20. pogotkom u sezoni.