Milan nastavio sa sjajnom formom, Bolonja u poslednjim minutama do boda protiv Napolija

15.07.2020

19:57

Tri utakmice 33. kola Serije A odigrane su u terminu od 19.30 sati i na svakoj je viđeno po nekoliko golova.

Zlatan Ibrahimović

Na San Siro stadionu u Milanu istoimeni domaćin pobedio je nakon preokreta Parmu sa 3:1. Gosti su poveli u prvom delu susreta preko Kurtiča, ali domaći sjajnom igrom u nastavku susreta dolaze do preokreta. Za konačnih 3:1 pogađali su Kesi, Romanjoli i Kalanoglu.

Milan je tako nastavio sjajnu seriju rezultata jer još uvek nije zabeležio poraz od povratka fudbala posle Kovid19 pauze. S druge strane, Parmi je ovo bio peti poraz u poslednjih šest susreta.

Bolonja i Napoli u drugom meču i na kraju podelili bodove jer je bilo 1:1. Napoli je vodio golom Manolasa, a Bolonja je izjednačila 10 minuta pre kraja preko Baroua.

Napoli nakon ovog remija ostaje šesti sa 53 boda, dok je Bolonja još uvek deseta sa 10 bodova manje od današnjeg rivala.