(VIDEO) Kako igra ovaj čovek: Sezona iz snova za Denija Ingsa!

28.06.2020

18:12

Sautempton je pobedio Votford u gostima rezultatom 3:1, a ponovo je čovek odluke bio Deni Ings. Napadač je postigao nova dva pogotka i tako je stigao do brojke od 18 golova u Premijer ligi, pa je sada ispred njega samo Džejmi Vardi sa 19.

Deni Ings

Deni Ings je najpre pogodio u 16. minutu odličnim udarcem sa preko 20 metara i rezultatom 0:1 otišlo se na odmor.

Sautempton je konce držao u svojim rukama, ali je strepeo sve do 70. minuta kada je maestralni Ings posle greške golmana i solo akcije maestralno zategao u malu mrežu za 0:2.

Votford je uspeo da se vrati zahvaljujući autogolu i nespretnoj reakciji Bednareka u 79. minutu.

Već u 82. Vord-Praus sjajnim slobodnjakom postavio konačnih 1:3.

Sautempton je došao do "zlatnih" 40 bodova, koliko je svakom timu matematički dovoljno da svake sezone izbegne opstanak i do kraja sezone može da igra za svoju dušu.

Više informacija o rubrici sport pročitajte OVDE.

Votford je ostao sa 28 bodova u opasnoj zoni, pošto su ispod njega sa samo jednim manje Vest Hem, Bornmut i Aston Vila i ova četiri tima će se do kraja boriti da ostanu u eliti.