Konačno - pobeda Arsenala, Barnli savladao Votford

25.06.2020

19:52

Odigrane su dve utakmice 31. kola Premijer lige, a pobede su ostvarile ekipe Barnlija i Arsenala.

Igrači Arsenala

Arsenal je konačno ostvario pobedu, nakon dva poraza, uspeli su da savladaju Sautempton na gostovanju i to sa 0:2.

Imali su gosti više od igre u prvom poluvremenu, ali su propustili nekoliko sjajnih šansi, pa su na odmor otišli sa minimalnim vođstvom.

Gol je u 20. minutu postigao Nketia i to nakon velike greške domaćeg golmana, koji je poklonio pogodak napadaču Arsenala.

U drugom poluvremenu utakmica je bila dosta izjednačena, a utakmicu je rešio Vilok koji je postigao gol u 87. minutu.

U drugoj utakmici Barnli je na svom terenu ostvario vrlo tešku, ali i vrlo važnu pobedu protiv ekipe Votforda. Gol odluke viđen je u 73. minutu, a postigao ga je Rodrigez i tako otežao Votfordu borbu za opstanak u ligi.