(VIDEO) Srbin pokazao klasu: Ivanović strelac u pokeru Zenita!

20.06.2020

18:47

U utakmici 23. kola ruske Premijer lige Zenit je na gostovanju nadigrao CSKA rezultatom 4:0 (3:0), i učvrstio se na čelu tabele.

Branislav Ivanović

Prvi gol za goste iz Sankt Peterburga postigao je srpski internacionalac Branislav Ivanović u drugom minutu, udarcem glavom nakon asistencije Vjačeslava Karavejeva.

Brazilac Malkom bio je strelac drugog i trećeg gola za goste u devetom i 45. minutu, a konačan rezultat je u sudijskoj nadoknadi postavio Sebastijan Driusi sa 11 metara.

Zenit je lider na tabeli sa 53 boda iz 23 susreta, dok je CSKA peti sa 36 bodova.