(VIDEO) Fudbaler Šalkea brutalno isprozivao Holanda: Idi j**i svoju babu!

17.05.2020

14:40

Fudbaleri Šalkea i Borusije Dortmund, Žan-Kler Todibo i Erling Holand, imali su verbalni duel na subotnjoj utakmici Bundeslige.

Erling Holand

Njih dvojica su borbu na terenu vodili tokom prvog poluvremena, pošto je štoper gostiju na pauzi morao da ostane u svlačionici zbog povrede.

Mladi Norvežanin je odigrao odličan meč, postigao gol u 29. minutu, što je njegovoj ekipi otvorilo put ka ubedljivoj pobedi od 4:0.

Ipak, samo nekoliko trenutaka pre gola, Todibo je prilikom jednog kornera ušao u verbalni okršaj sa talentovanim napadačem i tom prilikom ga izvređao.

- Idi j**i svoju babu - rekao mu je Todibo, a uvreda je lako mogla da se čuje iz razloga što na Signal Iduna Parku nije bilo navijača.