Koristi svaku šansu: Novi gol Nemanje Milića!

16.05.2020

19:45

Fudbaleri BATE-a ponovo su odneli pobedu, a strelac gola ponovo je bio Nemanja Milić.

Nemanja Milić

Srpski fudbaler drugi meč zaredom je zatresao mrežu protivnika, ovog puta u pobedi nad Slutskom od 3:0.

Bivši igrač Crvene zvezde je u prethodnom kolu kao "džoker" bio strelac dva gola u završnici za pobedu nad Smolevičijem, a sada je priliku dobio kao starter.

Njegov gol u 4. minutu došao je na asistenciju bosanskohercegovačkog defanzivca Bojana Nastića, a na drugi gol čekalo se još 20 minuta.

Strelac je bio Stasevič, a na konačnih 3:0 povisio je Nekhajčik.

BATE-u je ovo bila peta pobeda u svim takmičenjima i nalazi se na prvom mestu tabele.