(VIDEO) GOLEADA U SEVILJI: Valensija pobedila Betis sa 6:3!

15.10.2017

20:58

Fudbaleri Valensije pobedili su u gostima 6:3 u utakmici 8. kola španske Primere.

RepublikaFoto: twitter.com/LaLigaEN
Slavlje fudbalera Valensije

Valensija je povela golom Žofrija Kondogbije u 35. minutu, a 10 minuta kasnije Gonsalo Gedeš povisio je na 2:0.

Betisu 55. minutu je mogao da smanji na 2:1, ali Serhio Leon nije realizovao penal.

Valensija je u 64. minutu pogotkom Rodriga povisila na 3:0, a Serhio Mina je u 74. pogodio za 4:0-

Betis je golovima Džoela Kembela u 79, Antonija Saanabrije u 80. i Kristijana Telja u 84. minutu smanjio na 4:3. Međutim, Valensija je u finišu postigla još dva gola preko Simonea Zaze i Andreasa Pereire.

Valensija je zadržala drugo mesto na tabeli sa 18 bodova, dok je Betis deveti sa 13.

Eibar i Deportivo igrali su bez golova. Viljareal je u gostima pobedio Đironu 2:1, dok je Leganes bio bolji od Malage 2:0.