(VIDEO) "VUKOVI" POKAZALI ZUBE U LEVERKUZENU: Borusija pobedila Verder u gostima

15.10.2017

18:26

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena i Volfsburga igrali su nerešeno 2:2 u utakmici 8. kola nemačke Bundeslige.

Slavlje fudbalera Volfsburga

Bajer je poveo golom Larsa Bendera u 29. minutu, da bi Volfsburg izjednačio u 44. pogotkom Divoka Origija. "Farmaceuti" su u 61. minutu ponovo stigli do vođstva, a strelac je ovaj put bio Lukas Alario, Bod gostima doneo je Jakub Blaščikovski u 69. minutu.

Bajer je posle današnje utakmice 12. sa devet bodova, dok je Volfsburg 14. sa osam.

Fudbaleri Borusije Menhegladbah pobedili su u Bremenu ekipu Verdera 2:0. Borusija je do pobede stigla golovima Larsa Štindla u 27. i Janika Vestergarda u 34. minutu.

Borusija je peta sa 14 bodova, dok je Verder 17. sa četiri.