(VIDEO) Menšova rutinska partija protiv Kelna i ponovo zona Lige šampiona!

11.03.2020

19:52

U okviru 21. kola nemačke Bundeslige ekipa Borusije iz Menhengladbaha je na svom terenu savladala Keln rezultatom 2:1 (1:0).

Slavlje fudbalera Borusije

Igrao se 32. minut kada smo videli prvi gol. Lopta je došla do Embola, on je šutirao, lopta je verovatno išla van okvira gola, ali je jedan fudbaler Kelna skrenuo loptu ka golu. Gol je ipak pripisan napadaču domaćih.

Novi gol smo videli u 70. minutu utakmice, tada je brzo tekla akcija Borusije, Embolo je centrirao sa desne strane, a Mere je smestio loptu u svoju mrežu.

Konačnih 2:1 postavlja Ut u 81. minutu, sve se desilo nakon očajnog ispucavanja Jana Zomera.

Inače, ovo je prvi meč u istoriji Bundeslige koji je odigran bez prisustva publike!