Magična akcija Bilbaa za plasman u finale Kupa kralja!

05.03.2020

22:35

Fudbaleri Atletika iz Bilbaa drugi su finalisti španskog Kupa kralja.

Fudbaleri Atletik Bilbaoa

Oni su u revanšu na gostovanju Granadi poraženi rezultatom 2:1, pa su zbog gola u gostima obezbedili priliku da osvoje trofer, pošto su u prvom meču pred svojim navijačima na San Mamesu pobedili sa 1:0.

Gosti su praktično iz jednog šuta u okvir gola prošli u finale gde će igrati sa Real Sosijedadom. Nakon prvog poluvremena u kom nije bilo golova, videli smo tri u nastavku.

Akcija po levoj strani Granade, centaršut Mačisa, a Fernandez je najviši u skoku za neverovatnu radost na tribinama.

Igrao se 76. minut kada smo videli i drugi gol Granade, ponovo centaršut Mačisa, ovoga puta iz kornera, a najviši u skoku je bio Sančez za 2:0.

Samo pet minuta je trajala radost domaćina, neverovatna akcija Bilbaa je krenula iz odbrane, na kraju Berčiče pogađa za prolazak gostiju u finale!