Bekam debitovao porazom, Katai prvi put u dresu Galaksija!

02.03.2020

12:20

Fudbalski klub Inter Majami debitovao je porazom u američkoj MLS ligi. Klub slavnog fudbalera Dejvida Bekama je u noći između nedelje i ponedeljka izgubio u gostima od FK Los Anđeles rezultatom 1:0.

Los Anđeles - Inter Majami

Veću pažnju od utakmice svetskim medijima privukao je jedan od osnivača i vlasnika Intera Dejvid Bekam, koji je sa suprugom iz lože pratio utakmicu.

Međutim, Bekamu je veče pokvario Meksikanac Karlos Vela fantastičnim golom za pobedu gostiju iz El-Eja.

Srpski fudbaler Aleksandar Katai je na debiju za Los Anđeles Galaksi zamenjen posle 58 minuta u remiju u Hjustonu 1:1.

Branilac titule Sijetl je odbranu trofeja počeo pobedom nad Čikago Fajerom 2:1, golom Morisa u trećem minutu nadoknade vremena.

Do pobede u nadoknadi je stigao i Kolorado u Vašingtonu, dok je San Hoze u 95. minutu osvojio bod protiv Toronta.