(VIDEO) Rajkovićevom Remsu bod protiv Monaka, Ren u trci za Ligu šampiona!

29.02.2020

21:29

U terminu od 20 časova večeras je odigrano pet utakmica 27. kola francuske Lige 1.

Predrag Rajković

Rems koji na golu predvodi reprezentativac Srbije Predrag Rajković remizirao je u Monte Karlu sa ekipom Monaka 1:1.

Domaćin je poveo u 31. minutu golom Ben Jedera, ali je bod svojoj ekipi doneo Kamara u 58. minutu meča.

Monpelje je bio ubedljiv protiv Strazbura na domaćem terenu kojeg je pobedio sa 3:0.

Strelci za Monpelje bili su Savanije u 57. i 65. minutu, kao i Labord u 62. minutu na asistenciju bivšeg fudbalera Crvene zvezde Mihaila Ristića koji je odigrao čitav meč.

Na drugoj strani, kapiten Strazbura Stefan Mitrović je takođe bio na terenu od prvog do poslednjeg minuta.

Ren je savladao domaći Tuluz sa 2:0, strelci za goste bili su Burigo u trećem i Mauasa u 83. minutu susreta.

Mec je minimalnim rezultatom slavio u Amijenu, a isti podvig napravio je i Anžer koji je odneo čitav plen iz Bresta.