(VIDEO) Parižani se igrali sa Dižonom!

29.02.2020

19:02

U 27. kolu francuske Lige 1, fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su Dižon rezultatom 4:0.

Slavlje fudbalera Pari Sen Žermena

"Sveci" su na dobar način započeli susret pošto je Pablo Sarabija spretno savladao golmana rivala već u trećem minutu.

U finišu poluvremena Kavani se propisno obrukao kada je prebacio prazan gol sa svega nekoliko metara.

Svaku dilemu oko pitanja pobednika domaćin je otklonio u drugom poluvremenu, golovima Kilijana Mbapea u 74. i Maura Ikardija dva minuta kasnije Pari Sen Žermen je obezbedio nova tri boda u borbi za titulu prvaka Francuske.

Konačan rezultat postavio je Mbape svojim drugim golom u prvom minutu nadoknade vremena.

Ono što bi moglo da zabrine Tomasa Tuhela jeste povreda Anhela Di Marije koji je morao da napusti igru već u prvom poluvremenu.