(VIDEO) Poker "vukova" protiv Majnca!

23.02.2020

20:46

Fudbaleri Volfsburga savladali su Majnc na "Folksvagen areni" rezultatom 4:0 (2:0).

Radost fudbalera Volfsburga

Igrao se 21. minuta kada su poveli, sjajan gol hrvatskog internacionalca Brekala, raspalio je po lopti sa dvadesetak metara i od prečke poslao loptu u mrežu rivala.

U samom finišu prvog dela igre, 2:0 za domaćina, sjajan prodor Ginčeka po levoj strani, Centner je uspeo da odbrani njegov pokušaj, ali je odbrana potom loptu odbila samo do Štefena, koji se praktično poklonio i glavom smestio loptu u mrežu rivala.

Otišlo se na odmor sa 2:0, da bi nakon četiri minuta igre u nastavku "vukovi" stigli i do trećeg pogotka, Ginček ovoga puta pronalazi Gerhadta pred golom rivala, ovom nije bilo teško da se sa metar upiše među strelce.

Sve dileme je otklonio u 68. minutu svojim drugim golom Štefen, ako ih je uopšte i bilo.