(VIDEO) Srpski tandem izvukao remi protiv Milana: Ibrahimović u svađi sa VAR-om!

22.02.2020

21:54

Remi u Firenci, Milanu poništena čak dva gola, Ibrahimovićev dosta upitno. "Bleki" i Vlahović do boda u samoj završnici meča (1:1).

Zlatan Ibrahimović

Prvi deo susreta je bio dosta zanimljiv od samog početka.

U prvih petnaest minuta smo videli odlične šanse i jednih i drugih. Kod domaćih Kastrovili ne koristi svoju dok kod "rosonera" Rebićev šut brani Dragovski.

U 34. minutu smo videli i dosta kontroverznu situaciju. Ibrahimović postiže gol u režiji 'uradi sam', ali je spektakularan gol Šveđanina poništen po VAR pregledu gde je sudija video igranje rukom iskusnog napadača.

Milan i posle pauze nastavlja sa dobro igrom što je urodilo golom u 56. minutu.

Rebić uz dosta sreće nastavlja svoju seriju golova. Par minuta pre vodećeg gola, Donaruma je morao da napusti teren zbog povrede, svoje prve minute u Seriji A upisuje Asmir Begović.

U 62. minutu "ljubičasti" ostaju sa igračem manje pošto Dalber ruši napadača Milana kao zadnji igrač odbrane. Ipak Fiorentina je ubrzo imala dobru šansu, ali šut Vlahovića ide pored stative.

Pre šuta srpskog internacionalca "rosonerima" je poništen još jedan gol, ovog puta bez svog pogotka ostaje Kastiljeho zbog ofsajda.

Ipak Fiorentina stiže do boda u samoj završnici meča. Kapiten Romanjoli ruši nekadašnjeg saigrača Kutronea u šesnaest metara, Begović blizu lopte, ali Pulgar je precizan u 85. minutu za konačnih 1:1.