(VIDEO) U Breši iz keca u dvojku: Napoli se probudio na vreme i slavio u gostima!

21.02.2020

22:54

Ekipa Đenara Gatuza slavila je na premijeri 25. kola Serije A u Breši, rezultatom 1:2 (1:0).

Radost fudbalera Napolija

Već u trećem minutu velika šansa za goste, ali Mertens pogađa prečku.

Poveli su domaći igrači u 26. minutu, strelac je bio Šanselor, nakon kornera Tonalija sa desne strane.

Do kraja prvog poluvremena smo videli još jedna pokušaj Mertensa na drugoj strani, ali je šutirao pravo u Joronena iz dobre pozicije.

Otišlo se sa 1:0 na odmor, da bi nakon samo par minuta igre u nastavku gosti iz Napulja dobili penal.

Skrivio ga je Mateju, koji je igrao rukom, što je potvrdio i VAR, da bi ga Lorenco Insinje pretvorio u pogodak.

Već u 54. minutu potpuni preokret, sjajan šut Fabijana Ruiza sa ivice kaznenog prostora, Joronen je bio nemoćan, 1:2 na "Rigamontiju".

Nakon toga još jedan pokušaj sjajnog Španca, ali ovoga puta je Joronen intervenisao, da bi Mertens postigao gol u 65. minutu, ali je on opravdano poništen zbog ofsajda.

Mogao je Baloteli da poravna rezultat u 72. minutu, ali je tukao preko gola rivala.