(VIDEO) Šok za Zidanove "kraljeviće": Selta otkinula bod na Bernabeu

Autor: Republika

16.02.2020

22:44

Real uspeo da preokrene rezultat posle prvih 45 minuta, ali Mina u samoj završnici donosi veliki bod Selti (2:2).

Zinedin Zidan

Gosti odmah u startu pogotkom Smolova vode sa 1:0.

Odmah su pokušali Kazemiro i Benzema, ali je ponovo Selta imala najbolju priliku do kraja ovog dela igre. Aido ima odličnu šansu iz kornera, ali Madriđani odlaze sa samo jednim golom zaostatka na pauzu.

Toni Kros izjednačuje na 1:1 u 52. minutu.

Azar donosi penal Real Madridu, Belgijanac pada posle kontakta sa Alberolom u šesnaestercu. Ramos uspeva da se upiše na semafor, Real je preokrenuo na 2:1 u 65. minutu.

U nastavku Zidan pokušava da smiri igru, ali Santi Mina koristi odličnu asistenciju Suareza u 85. minutu 2:2 na "Bernabeu".