(VIDEO) Bombetina Njegoša Petrovića!

subota, 15. 2. 2020.| 15:02

0

Fudbaleri Crvene zvezde su golom Njegoša Petrovića u 14. minutu utakmice poveli sa 2:0 protiv Čukaričkog.

Starsport
Njegoš Petrović

Crvena zvezda pod vođstvom novog trenera Dejana Stankovića igra svoj prvi meč u prolećnom delu sezone, a protivnik je ekipa Čukaričkog.

Do vođstva su stigli golom Nikolića, koji je već u 5. minutu utakmice zatresao mrežu "Brđana".

Ipak, prava poslastica stigla je devet minuta kasnije kada je Njegoš Petrović sa velike udaljenosti postigao prelep pogodak za Crvenu zvezdu, koja je od tog trenutka povela sa 2:0.

Kako je sve to izgledalo možete videti u priloženom video snimku.

NEJMAR PRETI UBISTVOM: Brazilac MALTRETIRA i organizuje PLJAČKE!