Jović volejčinom probušio mrežu, Realov poker protiv Osasune!

09.02.2020

16:55

Fudbaleri Real Madrida slavili su na gostovanju Osasuni u meču 23. kola Primere i nakon preokreta upisali pobedu rezultatom 4:1.Real Madrid slavio je na gostovanju Osasuni 4:1, a do pobede je došao nakon preokreta.

Luka Jović

Povela je Osasuna u 14. minutu golom Unaija Garsije. Bio je to prvi Garsijin šut na gol na 25 odigranih mečeva u La Ligi i prvi pogodak i to tako što je loptu potkačio u padu nakon što je Osasuna izvela korner.

Pred kraj prvog poluvremena, sa dva gola u samo pet minuta Real dolazi do preokreta.

Isko je u 33. minutu pogidio za izjednačenje da bi Serhio Ramos postigao gol za vođstvo Reala.

Gosti su pobedu potvrdili u 84. minutu kada je mrežu Osasune zatresao Lukas.

Luka Jović je u igru ušao u 88. minutu umesto Karima Benzeme koji je bio asistent kod trećeg gola Zidanove ekipe. Srpskom fudbaleru to je bilo dovoljno da postigne gol u ovom meču i postavi konačan rezultat na 4:1. Sjajno je Valverde proigrao Srbina koji iz prve snažno šutira levom nogom i volejom postiže svoj drugi gol za Real.

Real sada ima 52 boda, bar do kraja meča Betis - Barselona šest više od najvećeg rivala. Osauna na 12. mestu ima 28 bodova.

Real u narednom kolu dočekuje Seltu u Madridu dok će Osasuna u goste Atletik Bilbaou.