(VIDEO) Odlična igra Partizana, crveni za Natha i besnog Miloševića: Spartak preokrenuo i pobedio!

08.02.2020

13:16

Fudbaleri Partizana poraženi su od Spartaka iz Moskve na meču u okviru priprema.

Crveni za Natha preokrenuo meč

Spartak je bio bolji sa 3:2 posle preokreta, ali i jedne kontroverzne sudijske odluke. Crveni karton za Bibrasa Natha okrenuo je meč u korist ruskog tima.

Poveo je Spartak golom Zobnina u 7. minutu, a potom je Strahinja Pavlović izjednačio deset minuta kasnije. Uspeo je Partizan preko Sume u 34. minutu da preokrene, ali onda je usledio crveni karton.

Već na startu drugog poluvremena Sobolev je dao pogodak za izjednačenje, a Rusima je pobedu obezbedio Ponse u 70. minutu.