(VIDEO) Gobeljić doneo pobedu Zvezdi, Pavkov promašio penal!

01.02.2020

15:52

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Ludogorec sa 1:0 u najtežoj proveri na pripremama u Beleku.

Sjajan udarac Gobeljića

Strelac jedinog gola na meču bio je Marko Gobeljić koji je postigao pogodak u 28. minutu. Pre toga je El Fardu Ben prvo promašio iz slobodnog udarca, a potom je asistirao Rodiću iz kornera, ali lopta nije došla do gola.

Gobeljić je u 28. minutu oduzeo loptu, dodao do Nikolića koji je šutirao, ali je lopta stigla do Gobeljića koji ju je sproveo u mrežu.

Mladi Nikolić je do kraja prvog poluvremena imao još jednu šansu, a Ludogorec je za prvu priliku čekao do 56. minuta kada je upućen dobar udarac iz slobodnog udarca.

Samo minut kasnije Zvezda je probala preko Njegoša Petrovića, a u 70. minutu je gol prebacio Aleksa Vukanović. Poslednju priliku za Ludogorec sprečio je u 74. minutu Milan Rodić, a u finišu je Zvezda propustila neverovatnu šansu.

Sviran je penal, a u 85. minutu sa bele tačke nije bio precizan Pavkov.