Barsa jedva sa trećeligašem: Srećan gol Grizmana u 95. minutu odveo Katalonce dalje u kupu!

22.01.2020

20:04

Fudbaleri Barselone su jako loše odigrali u Kupu Kralja gde je tim Ibice koji igra u trećoj ligi namučio ekipu Kikea Setjena.

Spasio Barsu poniženja

Na kraju je sa dva gola Grizmana Barselona pobedila 2:1, ali ova pobeda je došla mnogo teže nego što se očekivalo.

Poveo je trećeligaš u trećem minutu golom Kabelje, a Barselona nije uspela da uputi šut u gol protivnika u prvih 40 minuta meča.

Ibica je mogla da povede i sa 2:0, dali su gol ali im je on poništen. Tim Kikea Setjena je spasio Antoan Grizman koji je postigao gol prvo u 72. minutu, a potom u četvrtom minutu nadoknade vremena i tako je Barselona prošla dalje.