Ronaldova dva komada dovoljna protiv nezgodne Parme!

19.01.2020

21:46

Juventus savladao Parmu sa 2:1 u okviru 20. kola Serije A, blistao Kristijano Ronaldo sa dva gola.

Ronaldo dvostruki strelac u pobedi nad Parmom

"Stara dama" je imala inicijativu od samog početka, najraspoloženiji je bio upravo Portugalac. Ronaldo je imao odličnu šansu posle kornera na polovini prvog dela igre, ali lopta odlazi preko prečke.

Juventus ipak odlazi sa prednošću na poluvreme, Ronaldo uz dosta sreće postiže svoj prvi gol na večerašnjoj utakmici, igrao se 43. minut.

U nastavku "mlekari" kreću ofanzivnije te stižu do izjednačenja preko Kornelijusa, Danac postiže gol glavom posle kornera za 1:1 u 55. minutu. Radost je trajala dosta kratko.

Ronaldo svojim drugim golom posle samo tri minuta vraća prednost Juventusu, asistencija se piše Dibali.

Pripretio je i Iguain, ali i Matia Sproćati sa druge strane, ali De Liht dobro interveniše.

Ronaldo je želeo i het-trik, ali Portugalac u par navrata bez sreće.