Grujićeva Herta odolevala do 60. minuta, a onda je Bajern upalio mašinu!

19.01.2020

16:42

U 18. kolu nemačke Bundeslige, fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su Hertu u Berlinu rezultatom 4:0.

Radost fudbalera Bajerna

Gosti iz Bavarske su zatresli mrežu rivala nakon dosta bolje igre već sredinom prvog poluvremena, ali je pogodak Levandovskog bio poništen zbog ofsajda.

Do odlaska na odmor pripretio je i Perišić, ali prava kanonada usledila je u drugom delu meča.

Igrao se 60. minut kada je Tomas Miler iz neposredne blizine matirao Jarštajna i tako doveo svoj tim u vođstvo.

Tri minuta kasnije ponovo je poništen gol Levandovskog, ali je zato Poljak u 73. minutu iskoristio najstrožu kaznu i savladao golmana Herte.

Na 3:0 povisio je Tijago Alkantara tri minuta posle Levandovskog, da bi konačan rezultat postavio Ivan Perišić golom u 84. minutu igre.

Reprezentativac Srbije Marko Grujić odigrao je čitav meč u dresu Herte.