(VIDEO) Ante Rebić savladao "zebre" u "gradu mode": Hrvat sa dva gola zapalio San Siro i doneo pobedu Milanu!

19.01.2020

13:48

Fudbaleri Milana savladali su Udineze na "San Siru", na kraju je bilo 3:2 (0:1) za četu Stefana Piolija.

Heroj "rosonera"... Ante Rebić!

Gosti su poveli već u šestom minutu, katastrofalno je izleteo Donaruma, otišao je van svog kaznenog prostora u pokušaju da preseče jednu loptu, uspeo je da omete jednog igrača gostiju, ali je dostavio loptu Striger Larsenu, koji je imao prazan gol, odmah je Danac šutirao i to veoma precizno, pogodio je nebranjenu mrežu domaćina za 1:0.

Zadržali su gosti prednost do odlaska na odmor, da bi na startu nastavka ipak poklekli.

Rezervista Rebić pogađa mrežu rivala nakon lepe akcije i asistenciju Kontija, koji je prethodno ukrao loptu gostima - 1:1!
Čestitka "balkanca"... Zlatan Ibrahimović i Ante Rebić

Usledio je i preokret, fantastičan šut Tea Ernandeza u 71. minutu i "Rosoneri" su poveli sa 2:1.

Ipak, u 85. minutu Kevin Lasanja razočarava domaće navijače, odlično se bacio nakon centaršuta Striger Larsena sa desne strane i majstorskim udarcem glavom matirao Donarumu za 2:2.

A onda, treći minut nadoknade, Ante Rebić diže na noge čitava "San Siro", postiže drugi pogodak na meču preciznim udarcem i donosi pobedu ekipi Milana od 3:2!