Murinjo proklinje milimetre!

subota, 18. 1. 2020.| 22:42

0

Menadžer Totenhema Žoze Murinjo smatra da je njegov tim zaslužio trijumf u utakmici sa Votfordom (0:0).

Tanjug/AP
Žoze Murinjo

Duel 23. kola Premijer lige na Vikiridžu završen je bez golova, iako su oba tima imala šanse za promenu rezultata.

- Mislim da rezultat nije fer, a još manje fer bi bio da smo izgubili. Igrali smo veoma dobro, imali smo kontrolu, naročito u prvom poluvremenu. Stvarali smo šanse, ali ih nismo koristili. Srećan sam partijom i trudom svojih igrača - istakao je Portugalac.

Lako je moglo da se desi da Spursi ostanu i bez boda, pošto je Troj Dini promašio penal za Votford u 70. minutu.

Sa druge strane, Totenhem je u nadoknadi mogao i do sva tri, ali je lopta za centimetar ostala na gol liniji.

- Obožavam gol tehnologiju i poštujem je, iako smo nekoliko milimetara bili daleko od pobede. Moramo da prihvatimo situaciju, a sudijske odluke ostavljam analitičarima - dodao je Murinjo.

Ekipa iz Londona ne zna za pobedu u prethodna četiri meča i sa 31 bodom zauzima osmo mesto na tabeli. U narednoj rundi, 22. januara, dočekuje Norič.

U HUMSKOJ PRESEKLI: Partizan PRODAJE napadača!