(VIDEO) Prvenac bivšeg kapitena Zvezde: Marin ušao u igru i za minut režirao preokret!

18.01.2020

19:09

U prvoj utakmici asistencija, u drugoj gol i to za preokret i prolazak u polufinale saudijskog Kings kupa. Marko Marin je postigao drugi gol u pobedi Al Ahlija protiv Al Vede (2:1) u četvrtfinalu.

RepublikaFoto: youtube.com/ VelosoHD
Asistencija, pa prvenac

Al Ahli će u polufinalu za dva dana odmeriti snage sa Al Nasrom.

Marin je u 67. minutu odlično ispratio napad svog tima, pa je nakon odbrane protivničkog golmana naleteo na odbitak razgalio brojnu publiku svog tima.

Al Vada je vodila golom Al Zoarija od osmog minuta, dok je Al Ahli izjednačio golom Al Some u 26. minutu iz penala. Na konačan rezultat i očekivano slavlje Al Ahlija čekalo se još sat vremena, kada je bivši kapiten Crvene zvezde razrešio svaku dilemu po pitanju pobednika.

Zanimljivo, Marin je na teren kročio minut ranije kada je zamenio Elvisa Sarića, a onda je u potpunosti iskoristio svežinu u ključnoj akciji svog tima na meču.