(VIDEO) "Zlatni džoker" francuskog velikana: Radonjićev gol potvrdio plasman Marseja u narednu rundu Kupa Francuske!

17.01.2020

22:50

Olimpik iz Marseja je uspeo da slomi otpor Granvila u samoj završnici, gol Nemanje Radonjića poslao goste u osminu finala (0:3). Gosti su bili dominantniji tim tokom većine utakmice, ali se Granvil nekako provukao sa 0:0 posle prvih 45 minuta igre. U nastavku je priča bila drugačija.

Lep početak 2020. za Nemanju Radonjića!

Stvari je dosta olakšao Sea drugim žutim tako da su domaći od 75. minuta imali igrača manje, što su gosti ekspresno iskoristili.

Marsej nastavlja sa napadima, Alvaro posle dugog napada uspeva na asistenciju Strotmana da dovede goste u prednost. Igrao se 77. minut.

Viljaš-Boaš na teren šalje Radonjića u 79. minutu da bi mu srpski internacionalac vratio pravom merom posle samo pet minuta.

Krilo je prijemom odmah napravio sebi prostora i preciznim udarcem u 84. minutu overava plasman u narednu rundu takmičenja.

Dmitri Paje na kraju postiže gol za konačnih 3:0.