Nastasićev Šalke nastavio niz pobeda, Borusija pala u Gelzenkirhenu!

17.01.2020

22:04

Fudbaleri Šalkea pobedom su se vratili sa pauze, jer je u Gelzenkirhenu savladana Borusija Menhengladbah sa 2:0.

Radost fudbalera Šalkea

Gosti su bolje otvorili meč, Plea je pokušao, ali je Šubert bio spreman da interveniše. Francuz je pokušao još jednom pri kraju poluvremena, ali odbrana domaćih dobro reaguje.

Kod Šalkea dobru šansu je imao Raman, ali je šutirao pravo u Zomera tako da se na pauzu otišlo rezultatom 0:0.

Strelac prvog gola... Suat Serdar

U nastavku pravi "blickrig" domaćih. Prvo Serdar sjajnim udarcem u 48. minutu dovodi Šalke u prednost da bi deset minuta kasnije Gregorič postigao drugi gol za domaći tim.

Borusija je pokušavala u nastavku preko Tirama, ali do promene rezultata nije došlo.

Šalke nastavlja seriju bez poraza, Matija Nastasić je odigrao ceo meč za pobednički tim.