LEGANES IZNENADIO "JORGANDŽIJE": Atletiko osvojio samo bod, Sevilja sigurna protiv Malage

30.09.2017

20:59

Fudbaleri Sevilje pobedili su na svom terenu Malagu sa 2:0 u 7. kolu španske Primere.

Sevilja je ostvarila novu pobedu

Golove za Sevilju postigli su Ever Banega u 68. minutu iz jedanaesterca i Luis Murijel u 70. Sevilja je druga na tabeli sa 16 bodova.

Fudbaleri Leganesa i Atletiko Madrida igrali su bez golova. Atletiko je tokom većeg dela meča imao inicijativu, ali "jorgandžije" nisu uspele da stvore nijednu veliku šansu za postizanje gola. Atletiko je treći sa 15 bodova.

Alaves je u gostima pobedio Levante 2:0. Golove su postigli El Hadadi u 33. i Medran u 81. minutu. Aleksandar Katai igrao je od 78. minuta za Alaves. Saša Lukić presedeo je ceo meč na klupi za rezerve u ekipi Levantea.

Deportivo je na svom terenu pobedio Hetafe 2:1.

Preostali mečevi 7. kola Primere biće odigrani u nedelju.