(VIDEO) Ludnica u gradu svetlosti: Derbi Francuske iznad očekivanja, šest golova i podela bodova!

12.01.2020

22:52

Fudbaleri PSŽ-a i Monaka odigrali su sjajan meč u 20. kolu Lige 1. Nakon velike borbe bilo je 3:3 posle dva preokreta.

Dva gola Nejmara večeras

PSŽ je na svom terenu poveo već u trećem minutu golom Nejmara, ali je usledio preokret gostiju.

Najpre je u sedmom minutu Želson Martins izjednačio, a u 13. je Visam Ben Jeder doneo prednost Monaku.

Ipak, vođstvo gostiju je trajalo samo do 24. minuta kada je autogol postigao Fode Balo Ture.

Do poluvremena je PSŽ povratio vođstvo, golom Nejmara u 42. minutu iz jednaesterca.

Tim iz Monte Karla se nije predavao u nastavku, a nagrada je stigla u 70. minutu kada je mrežu aktuelnog šampiona Francuske zatresao Islam Slimani.