(VIDEO) Krvnički start Obamejanga, remi Arsenala i Kristal Palasa!

11.01.2020

14:49

Fudbaleri Arsenala i Kristal Palasa remizirali su rezultatom 1:1 u 22. kolu Premijer lige.

Crveni karton za Obamejanga

Izabranici Mikela Artete nisu uspeli da dođu do dve vezane pobede u Premijer ligi prvi put još od samog početka sezone (1. i 2. kolo).

Sve je počelo dobro po "tobdžije", pošto su povele u 12. minutu kada je asistenciju Lakazeta iskoristio Obamejang.

Nije bilo velikih prilika sve do 54. minuta kada je uz neverovatnu dozu sreće Aju postigao gol.

On je šutem napucao Luiza, te je lopta potpuno promenila pravac i prevarila Lena za 1:1.

U 67. minutu veliku glupost napravio je Obamejang, strelac gola za svoju ekipu. On je nesmotreno startovao na Mejeru i potencijalno ga udaljio sa terena na duže vreme.

Glupost Gabonca, koju je Pol Tirni osudio žutim kartonom, pa VAR prepravio u crveni.

Arsenal je ostao sa igračem manje, ali je uprkos tome imao dve odlične prilike da dođe do pobede do kraja meča. Ipak, mreže su mirovale.