Dmitrović blistao, ali Valensija ipak uzela sva tri boda Eibaru

04.01.2020

14:00

Fudbaleri Valensije savladali su Eibar sa 1:0 na domaćem terenu i tako su došli do vrlo važne pobede.

Jo[ jedna pobeda

Tako je tim sa “Mestalje” prekinuo niz od dva remija i popeo se na šesto mesto na tabeli koje vodi u Evropu naredne sezone.

Jedini gol na meču postigao je Maksi Gomez u 27. minutu kada je posle centaršuta Danijela Vasa sjajno skočio i glavom poslao loptu iza leđa Marka Dmitrovića.

Dmitrović je bio najbolji akter meča pošto je spasio nekoliko sjajnih udaraca igrača Valensije, a najimpresivnija odbrana došla je u 66. minutu kada je Maksiju Gomezu odbranio stopostotnu šansu, kada se napadač Valensije našao 1 na 1 sa golmanom Srbije.

Eibar je ovim porazom nastavio da klizi na tabeli i sada je 16.