(VIDEO) Kiks Čelsija za početak 2020: Spektakularne makazice "ošišale" 2 boda "plavcima"!

01.01.2020

15:01

Fudbaleri Brajtona i Čelsija podelili su bodove (1:1), u meču 21. kola engleske Premijer lige.

Frenk Lampard

"Plavci" su bili u vođstvu praktično čitav meč, ali im je pobeda izmakla u finišu.

Prvi gol na ovom meču, a samim tim i u novoj godini, postigao je Cezar Aspilikueta, nakon velike gužve u šesnaestercu domaćih.

Dugo su pokušavali fudbaleri Brajtona da izjednače, ređale su se šanse, ali Trosar i Konoli nisu bili precizni.

Već su se navijači pomirili sa porazom, kada je u 84. minutu Alireza Jahanbaš sjajnim makazicama savladao Kepu Arizabalagu.

Mogao je Brajton i do sva tri boda u finišu, međutim, utakmica je završena podelom plena – 1:1.

Za raziliku od Čelsija, fudbaleri Aston Vile su uspeli da sačuvaju prednost na gostovanju Barnliju.

Gosti iz Birmingema su u završnici prvog dela, preko Veslija i Griliša stekli prednost, koju nisu ispustili.

Domaći su smanjili u 80. minutu preko Vuda, ali to je bilo sve što su uradili. Utakmica je završena pobedom gostiju rezultatom 2:1.