Nova bruka: Šta se događa sa Ajntrahtom, pukli i od fenjeraša!

22.12.2019

19:24

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta nastavili su da posrću ove sezone pošto su u 17. kolu Bundeslige poraženi na gostovanju poslednjem timu na tabeli Padebornu sa 2:1.

Fudbaleri Ajntrahta

Ekipa koja je uoči ovog kola imala samo dve pobede, trijumf je obezbedila već posle prvih 45 minuta kada su golove za domaći tim postigli Addelhamid Sabiri u 9. i Batijan Šonlau u 41. minutu.

Celo drugo poluvreme tim za koji su od starta zaigrali Filip Kostić i Mijat Gaćinović uspeo je samo da dođe do utešnog gola, a strelac je bio iskusni holandski napadač Bas Dost u 72. minutu.

Ovim porazom Ajntraht je došao na samo tri boda razlike u odnosu na Fortunu iz Dizeldorfa, koja je prva ispod crte.

Prethodno su fudbaleri Fortune slavili u Dizeldorfu protiv berlinskog Uniona 2:1 u meču 17. kola nemačke Bundeslige.