Nova bruka Verdera, Srbin tragičar!

17.12.2019

19:38

U 16. kolu nemačke Bundeslige, fudbaleri Majnca deklasirali su Verder u Bremenu rezultatom 5:0.

Veljković postigao autogol

Gosti su poveli već u 10. minutu preko Kuaisona, da bi pet minuta kasnije srpski internacionalac Miloš Veljković postigao autogol.

Nije se zaustavio Kuaison koji je pogađao i u 19., odnosno 38. minutu, pa je već na poluvremenu bilo jasno da "zelene" oćekuje novi potop nakon poraza od Bajerna u Minhenu.

Zatresao je Verder mrežu preko Pizara, ali je gol bio poništen zbog igranja rukom, a konačnih 5:0 postavio je Mateta u 81. minutu susreta.

Ekipa iz Bremena se nalazi na 15. mestu sa 14 bodova, dok Majnc ima četiri više na 13. mestu nemačke Bundeslige.