Kolarov asistent u pobedi Rome

15.12.2019

19:08

Fudbaleri Rome savladali su SPAL sa 3:1 i tako se približili vrhu tabele Serije A.

Još jedan odličan meč Kolarova

Rimljani su sa Aleksandrom Kolarovom u timu primili gol iz penala na samom kraju prvog poluvremena, ali je u drugih 45 minuta domaći tim preokrenuo rezultat.

Prvo je kapiten reprezentacije Srbije asistrao Pelegriniju u 53. minutu za izjednačenje, a potom je Peroti izjednačio iz penala u 66. minutu.

Henrik Mkitarijan je iskoristio sjajnu asistenciju Florencija u 83. minutu za potvrdu pobede domaćina u ovom meču.

Roma se sada popela na četvrto mesto na tabeli, dok je SPAL zakucan za dno sa samo 9 bodova.