Maksimoviću pobeda, dva remija sa po četiri gola u Primeri

15.12.2019

17:05

Hetafe je sa reprezentativcem Srbije Nemanjom Maksimovićem u timu uspeo da pobedi Valjadolid na svom terenu 2:0.

Bodovi su ostali u Madridu

Tako je tim iz predgrađa Madrida produžio seriju pobeda, te sada ima tri pobede zaredom, a na prethodnih pet mečeva Hetafe je neporažen.

Kuku je postigao prvi gol na meču na asistenciju Moline, a pobedu je potvrdio Anhel u 82. minutu.

Selta je dva puta vodila protiv Majorke, ali su golove Rafinje i Aspasa neutralisali pogoci Sevilje i Budimir za konačnih 2:2.

Isti rezultat smo videli i na meču Espanjola i Betisa. Gosti iz Sevilje su poveli golom Iglesijasa u četvrtom minutu, da bi Darder i Bernardo preokrenuli rezultat do poluvremena.

Na kraju je štoper Mark Bartra pogotkom u 68. minutu sačuvao barem bod svojoj ekipi.