Juve na Ronaldov pogon opet na vrhu, Mihina Bolonja pobedila Atalantu

15.12.2019

15:57

Fudbaleri Juventusa će bar neko vreme biti na prvom mestu Serije A pošto su savladali Udineze sa ubedljivih 3:0.

Ronaldo je nezaustavljiv

Domaćin je sve rešio u prvih 45 minuta kada je Kristijano Ronaldo sa dva gola slomio otpor Udinezea. Leonardo Bonući je na isteku poluvremena dao treći gol i rešio sva pitanja oko pobednika. Do kraja meča Udineze je golom u finišu samo uspeo da ublaži poraz.

Bolonja Siniše Mihajlovića savladala je Atalantu sa 2:1 samo nekoliko dana posle prolaska Atalante u nokaut fazu Lige šampiona.

Rodrigo Palasio je dao prvi gol u 12. minutu, a Andrea Poli je u 53. duplirao vođstvo Bolonje. Do kraja meča Malinovski je uspeo samo da ublaži poraz svog tima.

Videli smo i dva remija, Milan i Sasuolo su odigrali bez golova, dok su u ranijem terminu Verona i Torino odigrali 3:3.