Bendegodi gledao spektakl: Verona od 0:3 do 3:3!

15.12.2019

14:16

Fudbaleri Verone i Torina remizirali su rezultatom 3:3, u meču 16. kola italijanske Serije A.

Prava ludnica viđena je u Veroni

Fenomenalna utakmica viđena je na Bentegodiju – delovalo je da će gosti ubedljivo slaviti, ali tako nisu mislili žuto-plavi.

Oni su uspeli da u poslednjih dvadesetak minuta nadoknade zaostatak od tri gola, pa je meč završen najpravednije – podelom bodova.

Torino je do prednosti stigao u 36. minutu, a strelac je bio Ansaldi.

Isti igrač je mrežu Silvestrija zatresao i u 61, samo šest minuta posle gola koji je postigao Berenger.

"Ludu" završnicu započeo je Pacini, koji je bio neumoljiv sa bele tačke u 69. minutu.

Zatim je Vere u 76. minutu iskoristio odbitak, da bi konačan rezultat postavio Stepinski u 84. minutu.