Atletiko prekinuo crnu seriju, Dmitrović nesavladiv na golu

14.12.2019

21:54

Fudbaleri Atletika savladali su Osasunu na svom terenu 2:0 i tako prekinuli seriju od tri meča bez pobede u Primeri.

Konačno počeo da daje golove

Imao je Atletiko problema sa realizacijom u prethodnih nekoliko kola, ali sada je napad proradio. Posle nekoliko propuštenih prilika Alvaro Morata je u 67. minutu dao prvi gol na meču. Posle centaršuta iz slobodnog udarca glavom je savladao golmana Osasune.

Konačnih 2:0 postavio je Saul u 75. minutu i tako doveo Atletiko na četvrto mesto na tabeli.

U drugom meču današnjeg programa imali smo baskijski derbi bez golova. Atletik Bilbao i Eibar odigrali su 0:0, a golman reprezentacije Srbije Marko Dmitrović je još jednom bio sjajan i sačuvao je svoju mrežu.