Verder vodio do 45. minuta, pa izgubio 6:1 od Bajerna

14.12.2019

16:26

Bajern je u sve boljoj formi kako odmiče sezona, a to potvrđuje i pobeda nad Verderom od 6:1.

Fenomenalan meč Kutinja

Odbrana u kojoj je igrao i Miloš Veljković nije se dobro provela na „Alijanc areni“. Kutinjo je postigao het-trik na ovom meču, a brodolom Verdera kompletirali su Levandovski sa dva gola i Tomas Miler.

Nije delovalo da će ova utakmica ovako da se završi, pošto je Verder poveo golom Rašice i vodio je sve do 45. minuta. Onda su dva gola u finišu prvog poluvremena preokrenula rezultat, a potom je usledio brodolom.

Herta je sa Markom Grujićem u timu savladala Frajburg 1:0 na svom terenu golom Daride, a Neven Subotić je sa klupe odgledao remi Union Berlina sa Paderbornom 1:1.

Keln je savladao Bajer Leverkuzen 2:0 pogocima Kordobe i Bornauva, a gosti su meč završili sa dva igrača manje posle dva crvena kartona.

U derbiju Jirgena Klopa Borusija Dortmund je sa 4:0 preslišala Majnc i tako ostala u borbi za titulu.

Sve mečeve Bundeslige možete uživo pratiti na kanalima Eurosporta.