03.12.2019

22:07

Fudbaleri Kristal Palasa i Mančester sitija došli su do pobeda u prvim mečevima 15. kola Premijer lige.

Neverovatna pobeda Palasa!

Kristal Palas Luke Milivojevića uspeo je da pobedi Bornmut na svom terenu 1:0 uprkos tome što je Mamadu Sako dobio crveni karton već u 19. minutu.

Nije Bornmut tokom meča uspevao da iskoristii prednost igrača više, a u 76. minutu Džef Šlup je uspeo da sjajnim prodorom dođe u priliku i postigne odlučujući gol na meču.

U drugommeču Mančester siti je pobedio Barnli na gostovanju 4:1. Gabrijel Žezus je postigao dva gola, prvi u 24. a drugi u 50. minutu. Treći pogodak na meču je delo Rodrija, koji je postigao neverovatan gol iz voleja, a sve je završio Rijad Marez golom u 87. minutu.

Na kraju je Robi Brejdi minut pre kraja ublažio poraz Barnlija i postigao je utešni gol za tim Šona Dajša.

Kristal Palas je ovom pobedom stigao do petog mesta na tabeli sa 21 bodom, dok je Mančester siti došao na drugo mesto sa osam bodova manje od prvoplasiranog Liverpula.