(VIDEO) Zvezda lako sa Lalama!

24.09.2017

17:00

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Vojvodinu 2:0 na domaćem terenu u okviru 11. kola Superlige Srbije.

RepublikaFoto: crvenazvezdafk.com
Odlična partija pre Lige Evrope: Fudbaleri Crvene zvezde

Crveno-beli su poveli preko Mičela Donalda u 29. minutu, čime su uspeli da probiju sjajnog golmana Emila Rockova.

Desetak minuta ranije ekipa Vladana Milojevića je ubacila u drugu brzinu, želeći da što pre povede, a u najboljoj prilici našao se Nemanja Radonjić. Pre gola Donalda, Kanga je pogodio stativu.

Konačan rezultat postavio je upravo Gelor Kanga u 63. minutu meča, hirurški preciznim udarcem sa oko 25 metara.

Crvenu zvezdu u četvrtak očekuje utakmica u Nemačkoj, u okviru drugog kola Lige Evrope protiv Kelna, koji je odigrao utakmicu bez golova protiv Hanovera.