Luda utakmica u Šefildu, Junajted gubio, pa preokrenuo i prokockao pobedu!

24.11.2019

18:35

Fudbaleri Mančester junajteda remizirali su u veoma uzbudljivom meču protiv Šefilda 3:3 ispustivši pobedu u nadoknadi vremena.

Fudbaleri Junajteda

Šefild je imao sigurnu prednost golovima Fleka u 19. i Museta u 52. minutu i sve je išlo u pravcu velike pobede povratnika u Premijer ligu, ali je onda usledio potpuni preokret izabranika Ole Gunara Solskjera.

Prvo je Vilijamsa u 72. smanjio prednost domaćina, zatim je Grinvud samo pet minuta kasnije doneo izjednačenje svom timu, da bi potpuni preokret obezbedio Rašford u 79. minutu.

Ipak tu nije bio kraj, pošto je Šefild do u prvom minutu nadoknade vremena uspeo da golom Mekbrnija izjednači rezultat.