(FOTO) Navijači emotivno dočekali Mihajlovića, Sinišina Bolonja se spasila poraza u poslednjoj sekundi!

24.11.2019

13:39

Siniša Mihajlović je uspešno završio lečenje od leukemije, a navijači njegove Bolonje su imali spremnu poruku za njega. Ipak, na kraj su se svi radovali bodu, zbog pogotka kapitena u poslednjim sekundama utakmice.

Siniša Mihajlović

Fudbaleri Bolonje remizirali su 2:2 sa Parmom u 13. kolu Serije A na svom stadionu.

Siniša Mihajlović je uspešno završio lečenje od leukemije, a navijači njegovog kluba tima su mu posvetili transparent na početku meča:

- Napred Siniša, naš ratniče!

Inače, Mihina ekipa je izvukla bod u 95. minutu igre pogotkom kapitena Blerima Džemailija. Pre toga je Parma povela u 17. minutu preko Dejana Kulusevskog, ali je izjednačenje doneo Rodrigo Palasio.

Iskusni Argentinac je savladao Sepea u četrdesetom minutu.

U drugom poluvremenu je Parma ponovo povela, ovoga puta strelac je bio Simone Jakoponi u 71. minutu susreta, ali to na kraju kao što konstatovali nije bilo dovoljno za sva tri boda.

Naredno kolo donosi teške zadatke za obe ekipe - Napoli će biti domaćin Mihinoj Bolonji, dok Parma dočekuje Milan.