Čuka slavila u malom beogradskom derbiju, TSC ubedljiv u Lučanima!

23.11.2019

18:24

Mali beogradski derbi na Banovom brdu između Čukaričkog i Rada pripao je domaćima 2:0.

Cukarički - Rad

Luka Stojanović je već u 11. minutu zatresao mrežu Dušana Markovića, da bi konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi vremena postavio mladi Slobodan Tedić.

U Beogradu je odigrana još jedna utakmica subotnjeg programa 17. kola Linglong Superlige. Fudbaleri Voždovca su na "krovu" pobedili Proleter, takođe sa 2:0.

Domaći su u potpunosti nadigrali novosadsku ekipu, ali su do trijumfa došli tek u drugom poluvremenu.

Igrao se 56. minut kada je Lazar Zličić "otvorio" goste, da bi tačku na ovaj meč stavio Marko Đorđevski u 74. minutu.

Najprijatnije ovosezonsko iznenađenje, fudbaleri TSC, slavili su na gostovanju u Lučanima. Oni su Mladost pobedili sa 3:0, a junak meča bio je Nenad Lukić sa dva pogotka, dok se jednom u listu strelaca upisao i Dejan Milićević.