Barselona posle preokreta jedva do pobede nad Leganesom!

23.11.2019

15:25

Fudbaleri Barselone su preokretom došli do pobede nad Leganesom rezultatom 2:1 u 14. kolu španske Primere.

Barselona vs. Leganes

Stvari su krenule veoma loše po ekipu Ernesta Valverdea, pošto je domaći tim već u 12. minutu stigao do vođstva.

Čuvar mreže katalonskog tima Mark-Andre ter Štegen je morao da izvadi loptu iz gola posle fantastičnog šuta Jusefa El Nesrija, koji je iskoristio loše postavljanje defanzivnog reda Barselone.

Do kraja poluvremena je Luis Suares imao dve šanse da postigne gol, ali je oba puta bio neprecizan.

Barselona je do izjednačenja stigla u 53. minutu, kada je Urugvajac bolje reagovao i poslao glavom loptu u gol, posle centaršuta Lionela Mesija.

Konačni preokret se dogodio u 79. minutu, kada se Arturo Vidal najbolje snašao u šesnaestercu Leganesa.

Ipak, arbitri su čak četiri minuta utvrđivali od koga se lopta odbila pre nego što je stigla do njegove noge i na kraju je utvrđeno da je jedan od igrača domaćeg tima poslednji igrao loptom pre nego što je ona stigla do noge Vidala.